Про компанію

ТМ «Смачнота» - український виробник натуральних домашніх заморожених напівфабрикатів

 • 100% свіжі та високоякісні продукти;
 • Ліпим вручну;
 • По-домашньому смачно;
 • Зберігаємо Ваш час;
 • У асортименті улюблені страви української кухні.

 

За результатами досліджень, які опублікувала Daily Mail, жінка, у середньому, втрачає на кухні близько 18 років свого життя. За даними опитування, проведеного компанією GFK, Україна очолює рейтинг країн, жителі яких найбільше часу витрачають щоб приготувати їжу. У середньому, непрацююча українка приділяє приготуванню 4-5 годин на добу, а працююча близько 2 годин.

 

А скільки часу витрачаєте на кухню Ви?

Наприкінці ХХ століття, у період прискорення темпів життя, готові заморожені напівфабрикати набули велику популярність, бо їх достатньо обробити термічно - і за лічені хвилини, отримати повноцінний сніданок, обід або вечерю.

Про заморожені напівфабрикати, однак, є деякі упередження, які, швидше за все, були сформовані в людях з минулим досвідом: несмачно; неякісні інгредієнти; прострочені продукти; зроблено з відходів; додають штучні барвники, консерванти, «різну хімію» і т.д.

Але ми, як і ви, маємо сім'ї, маленьких дітей, рідних та близьких. І всі ми хочемо, щоб вони споживали продукти високої якості, корисну і смачну їжу. Ми хочемо, щоб кожен день на столі були свіжі приготовані улюблені домашні страви. Але реалії сучасного життя такі, що ми проводимо більше часу на роботі, і менше часу залишається для себе, для своїх близьких та просто приємного проведення часу.

 

Ми, організатори ТМ «Смачнота», з повною відповідальністю підійшли до створення цього проекту, покликаного полегшити життя наших господинь і скоротити час, що витрачається на кухні:

 • Ретельно вивчивши ринок, якість і свіжість продуктів, що поставляються, ми вибрали кращих постачальників сировини для наших заморожених напівфабрикатів.
 • Меню і асортимент продукції включає в себе найулюбленіші страви української кухні, а також трохи привнесли різноманітності, додавши популярні національні страви з інших країн.
 • Рецептура і технологічна карта розробляється спільно з кухарями, тому смак наших страв максимально співзвучні звичайній домашній їжі.
 • Ми категорично проти долучення до наших страв м'яса механічного обвалювання, рослинних та трансгенних жирів, антиоксидантів, Е-добавок, меланжа замість реальних яєць, так як багато хто робить. Крім того, наші напівфабрикати не зберігаються занадто довго, і це перша ознака того, що в них відсутні абсолютно любі неприродні консерванти.
 • Більшість наших напівфабрикатів складаються зі звичайних продуктів: індичка, курка, телятина, риба, гриби, сир кисломолочний, брокколі - тобто в цілому того, що можна сміливо давати дітям. Напівфабрикати з цими дієтичними начинками можуть включати до споживання люди, які слідують за якістю свого харчування і бояться набрати зайві кілограми.
 • Всі технологічні процеси в нашій виробничій майстерні, яка знаходиться в магазині за склом, ми знімаємо на відео та фотографуємо щоб поділитися із нашими клієнтами на сайті і в соціальних мережах - готуємо і ліпимо по-домашньому зроблені напівфабрикати відкрито, прямо на ваших очах, будь то особливі пельмешки для діточок, шоколадні варенички з сиром та шоколадом, котлетки по типу київських, але з тягучим сиром у середині і з французською назвою Кордон блю, картопляні зрази диєтичні пісні, чи сирники класичні з натурального кисломолочного сиру, або з свіжою полуницею, смачним і корисним наповнювачем в них до вашого сніданку.
 • Ціна заморожених напівфабрикатів ТМ «Смачнота» – чесна, доступна і конкурентоспроможня, як в Києві так і по всій Україні. Звичайно, всі інгредієнти для приготування їжі ми, так само як і конкуренти, купуємо у постачальників, фермерів. Але для нас, в першу чергу - це свіжість та якість продукції, а також стандарт смаку готової продукції. Ми цінуємо нашу репутацію, тому маємо власне виробництво і власну доставку, тому прагнемо надати нашим клієнтам найбільш вигідні умови і мінімальну націнку на, але з можливістю високого рівня якості!

 

Чому купувати заморожені напівфабрикати ТМ «Смачнота» - відмінне рішення

 1. 100% натуральні продукти.
  Без неприродніх консервантів, трансжирів, глутамату натрію і т.д;
 2. Ціни нижче ринкових на 20%.
  Ми є виробниками продукції;
 3. Ручна ліпка.
  Всі страви готуються професійними кухарями виключно вручну;
 4. Ми використовуємо шокову заморозку.
  Зберігає оригінальний смак і харчову цінність продуктів;
 5. Смачна домашня їжа рівня ресторану.
  Ми готуємо за традиційними рецептами, та з досвідченими кухарями;
 6. Доставка в день замовлення в спеціальних термобоксах.
  Заморожені напівфабрикати залишаються ідеально заморожені;
 7. Вигідна система лояльності - знижки додаються!
  Знижки, акції та навіть більше - подарунки постійним клієнтам.

Для себе ми вирішили, постаратися на нашому невеликому підприємстві, зробити все від нас залежне і змінити на краще ваше уявлення про напівфабрикати! Позбавити людей від неякісних низькопробних напівфабрикатів, які вже своїм існуванням підривають віру людей у ці цікаві, оригінальні й такі різноманітні продукти.
Нам дуже захотілося дати відчути нашим покупцям смак, дійсно якісної домашньої їжі.
Ми хочемо дати нашим покупцям можливість харчуватися простою і нехитрою, але водночас здоровою смачною і ситною їжею, яку самі готуємо за заздалегідь підібраними домашніми рецептами.
Ми щиро хочемо повернути вам віру в те, що напівфабрикатні продукти можуть бути справді смачними та корисними, приносити радість, повноту світосприйняття і не тільки піднімати настрій, а й покращувати якісні показники здоров'я.
Тож ми справді твердо віримо в те, що здорова їжа багато в чому сприяє якості життя, а отже, треба харчуватися правильно, збалансовано і раціонально.
Покращіть якість свого життя за допомогою нашої здорової натуральної та по-домашньому зробленої напівфабрикатної їжі, яку потрібно лише розігріти, зварити, запекти або посмажити.
У наших силах якісно поліпшити світ навколо нас, і ми будемо намагатися зробити це, підвищуючи власні стандарти продуктів харчування, якими можна пишатися.
Для нас дійсно важливо зламати стереотипи і споживчі бар'єри, донісши тим самим до свідомості людей думку про те, що наші напівфабрикати, цілком і повністю можна порівняти за смаком з натуральною домашньою їжею.