Напівфабрикати із чесним натуральним складом від вітчизняного виробника

Домашні заморожені напівфабрикати - смачні та якісні страви

При згадці про напівфабрикати масового виробництва великих заводів, які продаються у великих, але не спеціалізованих магазинах, багато хто відразу ж уявляє собі, низькокалорійний продукт з не найкращим складом, що входять до нього інгредієнтів.

Однак, невеликі виробники готових заморожених натуральних домашніх напівфабрикатних продуктів, торгових марок «Галя балувана», «Мама готувала», «Смачнота», вже давно не сидять склавши руки і постійно намагаються вивести свій товар на більш високий рівень, створюючи нові, корисніші, смачні, ситні та якісні страви.

Кожна господиня готує тісто і фарш для пельменів, хінкалі, чебурек або вареників, звичайно ж з борошна вищого ґатунку, очищеної води, добірного м'яса різних сортів, купленого на базарі, тієї ж цибулі та деяких спецій у себе на кухні. Потім заморожуючи у своїй морозилці, виготовлений вручну руками напівфабрикатний продукт, адже не вважає його якимось низькопробним і неякісним?

Так і наші напівфабрикати з чесним натуральним складом робляться у нас на невеликому виробництві за тими ж «кухонними технологіями», які застосовують усі домогосподарки у себе на кухні та за рецептами перевіреними роками. У нас така ж м'ясорубка, тільки потужніша і продуктивніша, щоб встигати за одну зміну, перемолоти різні види фаршу для різних і смачних виробів з м'ясним складом.

Тісто ретельно вимішує тістоміс, а не робиться це вручну, але при цьому якість його не погіршується, а скоріше навпаки. На виході виходить чудово вимішане пластичне та пружне тісто для пельменів, чебурек, вареників або хінкалі. Та й доводить його до тонкого стану не скалка, а розкочувальна машина, яка не на око, а чітко та виміряно, робить потрібну товщину тіста. А ось ліплять у нас вироби з тіста, як і на звичайній кухні всі домогосподарки, дружно і тільки вручну, проте наші кухарі – це роблять ще й у тонких латексних рукавичках, що виключають контакт шкіри лепщиць із самими виробами.

І крім того, ми заморожуємо всі наші, по-домашньому, зроблені з любов'ю вироби з чесним натуральним складом, тільки в шоковому заморожуванні, з яким домашня морозилка конкурувати не в змозі. Швидкісне шокове заморожування дозволяє швидко заморозити виготовлений продукт, без втрати смакових якостей і перешкоджає поступовому розвитку біохімічних та бактеріологічних процесів, як це відбувається при заморожуванні у звичайній морозилці.

То чому ж багато хто, підходячи до прилавка з виготовленими вручну напівфабрикатами, думають, що вони якісь низькопробні і низькоякісні? До того ж вони сильно відрізнятимуться за складом та смаковими якостями, від домашніх напівфабрикатів вашого власного кухонного виробництва?

Адже в глибині душі, ви напевно вважаєте всі свої вироби, приготовані на власній кухні, цілком гідною та якісною їжею, і багато в чому, навіть придатною для визначення, як здорове і правильне харчування? Так ось саме такий же підхід застосовуємо і ми у себе, у нашому маленькому виробництві, де з любов'ю та вкладаючи душу, щодня трудяться для вас наші вправні кухарі!

Чому варто звернутися за покупкою домашніх напівфабрикатів до «Смачноти»?

У нашому інтернет-магазині заморожених домашніх напівфабрикатів «Смачнота» ви знайдете тільки свіжозаморожені страви нашого власного виробництва. До того ж широке розмаїття заморожених їстівних виробів на нашому сайті, може тільки приємно здивувати і порадувати, навіть найдосвідченішого і критично налаштованого покупця. Адже тепер у багатьох з вас з'явилася можливість спробувати не лише натуральні, смачні та ситні, а й навіть не зовсім звичайні, досить оригінальні страви домашньої української, кавказької, італійської та навіть східної кухні.

Ми дуже дбаємо про своїх клієнтів, намагаємося створити воістину смачний, корисний та ситний продукт, скуштувавши який, ви не зможете не оцінити його натуральний склад.

Основними завданнями, що стоять перед нашою компанією «Смачнота», є:

  1. Якісна їжа із завжди свіжих натуральних інгредієнтів;
  2. Залучення до співпраці відповідальних працівників, які полюбляють свою роботу;
  3. Оригінальні рецепти та зручна продумана упаковка всіх страв без винятку.

Але найголовніше, на що ми звертаємо увагу при виробництві своєї натуральної їжі - це звичайно домашній смак і свіжість кожного продукту, що входить до її складу. Ми ретельно обираємо кожен інгредієнт, необхідний для виробництва напівфабрикатів, співпрацюючи тільки з перевіреними та надійними постачальниками.

Продумані до дрібниць рецепти виключають використання штучних добавок і консервантів у складі, виготовлених умілими руками наших кухарів страв. Домашні рецепти беремо тільки з сімейних архівів своїх друзів та родичів, щоб подарувати вам насолоду від їжі та її домашнього смаку. До того ж, у нас ви знайдете не тільки святкову їжу, а й пісну, а також вегетаріанську їжу для людей, які дотримуються певних правил у своєму раціоні харчування або дотримуються рекомендацій дієтологів.

Весь наш товар отримано від сертифікованих постачальників і зберігатиметься в належних температурних умовах, щоб він не втратив натуральний смак, колір та запах у вже приготованих вручну наших напівфабрикатних виробах. У точках продажу вас зустріне ввічливий персонал, доступні ціни та найвигідніші умови покупки у вигляді акцій та бонусів.

Купуйте якісні та корисні домашні напівфабрикати у нашому інтернет магазині «Смачнота»

Ми дбаємо про кожного клієнта та розуміємо, що у вас не завжди є сили та час готувати щось смачне та корисне для здоров'я. Ми хочемо максимально спростити цю процедуру, щоб у вас залишилося більше часу на себе, рідних, близьких та друзів. Тепер вам не доведеться витрачати час ще й на приготування оригінальних чи традиційних страв, адже ми більшу частину роботи зробимо замість вас. Вам залишиться тільки замовити їжу, що сподобалася, на нашому сайті, а кур'єр доставить ваше замовлення до вашого будинку в пінопластових боксах. Така упаковка при транспортуванні не псує якість їжі, а крім того, навіть у спекотну погоду, не дозволить їй розморозитися при транспортуванні.

Ми повністю впевнені в якості своєї продукції з чесним натуральним складом, адже ми створюємо її самостійно, з кращих перевірених та якісних продуктів. А безліч позитивних відгуків наших улюблених клієнтів лише підтверджують це.

В асортименті нашого інтернет-магазину домашніх напівфабрикатів «Смачнота» ви знайдете пельмені, вареники, котлети, зрази, драники, млинці та інші страви української традиційної кухні, як і інших кухонь світу. Балуйте себе та близьких смачними домашніми стравами за традиційними рецептами, не витрачаючи на їх приготування довгі години стояння біля плити.

Харчуйте тільки якісними натуральними напівфабрикатами домашнього приготування, оцініть їх ніжний смак та приємний аромат вже зараз.

Смачного!