Споконвічно українська любов до вареників ручного ліплення

Українські вареники по-домашньому зроблені – улюблена страва кожного з нас. Вони займають почесне місце як у святковому, так і на сімейному столі. Раніше для ручного ліплення цих чудових виробів збиралася вся родина. Жінки розмовляли, займалися улюбленою справою та просто цікаво проводили час. А в цей час творилася смачна страва, вареники з картоплею та білими грибами, м'ясом, сиром або ягодами, які потім за вечерею чи обідом поїдали всією родиною з величезним задоволенням.

Улюблена страва на віки

Кожен знає, що варенички – це оболонка з тіста з різноманітними начинками: м'ясом, лівером, картоплею, печінкою, капустою, сиром, ягодами. А варіанти їх подачі також можна виділити різні: зі смачним соусом, зеленню, вершками і, звичайно, салом. Куди ж українцю без сала!

Способів приготування вареників ручного ліплення також існує безліч: варіння в каструлі (це традиційний спосіб, яким користувалися наші предки), жаріння на сковороді, запікання з вершками або сметаною і гарніром, приготування в мікрохвильовій печі або в духовці і звичайно ж вареники на пару, як дієтична складова цієї, воістину народної страви.

Не порушуючи традиції

Кожен народ зберігає свої традиції, українці – не виняток. Тому так часто хочеться порадувати себе найсмачнішими вареничками ручного ліплення з традиційною начинкою солоною, солодкою або натуральною ягідною начинкою.

На тісто для вареників, зліплених вручну, достатньо мати під рукою воду, борошно, сіль та яйце. Всі інгредієнти слід змішати в пропорції 100 мл води, 1 яйце, 300 г борошна і додати щіпку солі.

Місити тісто на вареники вручну, слід доти, доки воно не перестане липнути до рук і стінок посуду. Потім загорнути у поліетиленову плівку та покласти в холодильник на 30-40 хвилин.

Після цього розкотити тонким шаром 1,5 – 2 мм. Видавити в ньому кола, можна це робити середньою склянкою. Посередині такого кола з тіста помістити невелику кількість заздалегідь зробленої вареної начинки – це може бути м'ясний фарш, лівер, картопля, які після відварювання потрібно перекрутити на м'ясорубці. Після цього з'єднуємо краї та отримуємо акуратний, гарний вареничок ручного ліплення у вигляді півмісяця.

Красиве і правильне ручне ліплення

Борошняні вироби ручного ліплення з солоними та солодкими начинками виходять смачними, апетитними та дуже корисними, оскільки створені тільки з натуральних продуктів. Чого не можна сказати про фабричні вироби, створені машинним способом, з начинкою із субстанції незрозумілого походження. Часто вони створені за спеціальною технологією, з додаванням не зовсім корисних для людини смакових добавок, трансжирів, емульгаторів, консервантів і мають смак лише ідентичний натуральному. Ціна таких вареників дуже низька і це говорить про їх ненатуральні складові, про м'ясо механічного обвалу та про борошно, далеко не вищого гатунку.

Але в останні роки все частіше в магазинах заморожених напівфабрикатів можна знайти вареники, пельмені, хінкалі та інші вироби з тіста ручного ліплення з натуральними начинками, які мають успіх у людей, які стежать за своїм харчуванням. Адже від того, що ми їмо, безпосередньо залежить наше самопочуття та наше здоров'я.

Домашні натуральні напівфабрикати з чесною ціною

Купуйте по-домашньому зроблені напівфабрикати, тільки у перевірених виробників і не женіться за низькою ціною. До речі, у нас ви можете купити домашні напівфабрикати з доставкою та перевірити їх не лише на смак, а й на натуральність усіх інгредієнтів. Наші варенички з тонкого смачного тіста, мають приємний натуральний смак та запах, вони створені з найкращих сертифікованих продуктів найвищої якості.

Купуйте натуральні напівфабрикати домашнього приготування тільки у нас в інтернет магазині ТМ Смачнота та пригостите своїх рідних та близьких смачними традиційними, зробленими з натуральних продуктів вареничками ручного ліплення!

Смачного!