Як приготувати панірувальні сухарі в домашніх умовах?

Панірувальні сухарі - це обов'язковий інгредієнт для багатьох страв, але буває таке, що людина вирішила зробити котлети, відбивні, биточки, рибні або сирні палички у фритюрі, або багато інших виробів, до складу яких обов'язково входять панірувальні сухарі, а їх під рукою може не виявитися.

У цьому випадку, ми пропонуємо вам самим створити домашні панірувальні сухарі для нагетсів, котлет або сирних паличок, які нічим не поступаються покупним, а навіть навпаки, перевищують їх за якістю через їхню свіжість і ароматність.

Ідеальні панірувальні сухарі своїми руками

Досить часто якість магазинних сухарів не задовольняє вимоги господарок, до того ж невідомо, з чого вони створені та в яких умовах хліб перед цим був. А якщо ви приготуєте їх у домашніх умовах, ви зможете регулювати рівень готовності, якість хліба, який буде використаний, а також термін його давності та стан.

У складі страв паніровка утворює тверду і хрумку скоринку, вона надає страві особливий цікавий смак і крім того, безпосередньо до неї додають різні пряні висушені трави, перець, куркуму та інші приправи.

Отже, щоб створити 300 грам продукту, потрібно взяти півкілограмовий батон дводенного терміну давності, тільки перед цим, все ж таки ретельно перевірте його на наявність цвілі, адже такий хліб вже не можна використовувати!

Далі батон слід нарізати невеликими брусками, які потрібно подрібнити у блендері. У такому стані суміш залишається сирою і досить великою, але для котлет по-київськи або кордону блю - це ідеальний варіант панування, яке далі не потрібно обробляти, а можна сміливо використовувати за призначенням.

Але для інших страв, як сирні палички, м'ясні, рибні котлети або відбивні з м'яса – панування є надто великим. Її потрібно ще додатково готувати!

Крихту необхідно висипати на лист, який попередньо застелили фольгою, і відправити в духовку, розігріту до 130 градусів. Там вони мають сушитися трохи більше 20 хвилин. Але і тут все індивідуально, час приготування сухарів можна скоротити, якщо ви побачите, що вони починають підгоряти, а побачити ви це зможете лише періодично помішуючи їх дерев'яною або силіконовою лопаткою.

Після повної готовності потрібно остудити хлібну крихту і подрібнити в блендері, але не до стану пилу. Так як пил не створить хрустку скоринку, а відразу затвердіє під впливом фритюру.

Тепер ваші сухарі для панірування готові, в них ви можете вже обваляти свої улюблені курині, індичі котлети, інші страви і подавати на стіл своїм рідним.

Якщо ви їх повністю не використовували або збираєтеся використовувати пізніше, то весь залишок треба скласти в тару, що герметично закривається, або навіть подвійний поліетиленовий пакет і зберігати в морозилці, тоді повна безпека на кілька місяців ваших домашніх панірувальних сухарів забезпечена.

Бажаємо вам успіхів у всіх ваших кулінарних починаннях!