Як готувати заморожені вареники

Вареники вважаються однією з найулюбленіших страв у нашій країні. Це пиріжки з начинкою з м'яса, сиру, картоплі та інших інгредієнтів. Через свою популярність вареники можна знайти у багатьох супермаркетах у замороженому вигляді. Вони дуже зручні у використанні, тому що їх можна швидко приготувати, коли часу на приготування мало.

Існує безліч способів приготування заморожених вареників, розглянемо їх.

Як правильно варити заморожені вареники

  • Крок 1. Підготуйте інгредієнти та посуд. Наповніть каструлю водою та поставте на плиту, щоб довести до кипіння. Додайте щіпку солі.
  • Крок 2. Покладіть заморожені вареники у киплячу воду. Зазвичай вареники потрібно варити 5-7 хвилин, але точний час залежить від їхнього розміру та начинки. Слідкуйте за часом, щоб не переварити вареники.
  • Крок 3. Визначте готовність вареників. Готові вареники повинні випливти на поверхню води, що означає, що вони готові. Якщо вареники вспливають на поверхню води надто довго, можливо вони не зовсім готові. Якщо вареники втопилися, це може бути ознакою перетравленості.
  • Крок 4. Викладіть готові вареники на тарілку за допомогою дуршлагу або шумівки, щоб видалити воду.
  • Крок 5. Додайте топінги на власний смак. Можна полити вареники сметаною, додати олію, зелень чи інші приправи.

Як бачите, приготування заморожених вареників дуже простий і швидко. Для додавання різноманітності можна використовувати різні начинки. Наприклад, якщо вареники з м'ясною начинкою, можна додати цибулю та гриби в соусі. Якщо вареники з сирною начинкою, можна додати фрукти, мед та цукрову пудру. Смачного!