Як приготувати заморожену піцу в мікрохвильовій печі

Заморожена піца – швидкий та зручний спосіб насититися, особливо коли у вас мало часу. І коли справа доходить до її приготування, мікрохвильова піч може стати вашим найзручнішим пристроєм. Наслідуючи простий рецепт, ви можете швидко приготувати смачну піцу прямо як у ресторані.

Покроковий простий рецепт приготування замороженої піци в домашніх умовах

 • Крок 1: Підготуйте заморожену піцу.
  Вийміть заморожену піцу з упаковки та покладіть її на тарілку або спеціальну підставку для піци.
  Попередньо не розморожуйте піцу, інакше вона може втратити форму.
 • Крок 2: Поставте тарілку з піцою в мікрохвильову піч і зачиніть дверцята. Увімкніть режим високої потужності.
 • Крок 3: Приготуйте піцу в мікрохвильовій печі.
  Час приготування піци в мікрохвильовій печі залежить від її розміру і потужності вашої печі. Зазвичай, піцу потрібно готувати на великій потужності від 5 до 10 хвилин. Але краще перевірити її готовність приблизно за 2-3 хвилини, щоб вона не пересмажилася.
 • Крок 4: Дайте піці охолонути.
  Як тільки ваша заморожена піца буде готова, вийміть її з мікрохвильової печі і дайте їй трохи охолонути перед сервіруванням. Також можна посипати найдрібнішими травами, натертим сиром або іншими інгредієнтами на ваш вибір.

Приготування замороженої піци в мікрохвильовій печі - швидкий і простий спосіб отримати смачну піцу на сніданок, обід чи вечерю, особливо якщо у вас мало часу. Дотримуючись просто цього рецепту, ви можете насолоджуватися своєю улюбленою піцею у будь-який час дня чи ночі.