Смажте заморожені чебуреки на сковороді швидко та правильно

Дуже часто зайняті господині вважають за краще купити вже готові чебуреки у замороженому стані. Так багато хто купує не тільки їх, а й вареники, пельмені, манти, хінкалі, інші домашні напівфабрикати сухого шокового заморожування.

А безпосередньо у себе на кухні вже доводити їх до готовності та радіти смаку добре і правильно приготовленої східної страви.

Для цього є чимало різних зручних способів:

Сьогодні ми хотіли б розповісти про звичний кожен спосіб приготування чебуреків на сковороді. Здавалося б, тут все дуже просто, але існує кілька секретів, дотримуючись яких ваші вироби будуть неймовірно смачними та привабливими на вигляд.

Основні секрети приготування чебуреків на сковороді

Перше, на що рекомендують звернути увагу при приготуванні виробів, - якість рослинної олії. Вона має бути рафінованою, розпеченою у міру і її має бути достатньо, щоб покрити ваші продукти. Справа в тому, що неочищена олія має гострий і яскраво виражений смак, який буде відчуватись на чебуреках. Нерафінована олія при нагріванні починає стріляти, навіть диміти та пригоряти. Правильна рафінована розпечена олія надає виробу ніжної хрусткої скоринки, при цьому фарш залишається соковитим і м'яким.

А ще варто пам'ятати, що олії шкодувати не потрібно, її необхідно періодично доливати в процесі підсмажування, тому що тісто її вбирає.

Багато господарок розморожують виріб перед тим, як його готувати, але це робити не потрібно. Чебуреки повинні бути замороженими, тоді в процесі смаження вони зберігають свою форму і привабливий зовнішній вигляд. А ще таким чином рідина з фаршу не просочиться в тісто, і воно залишиться щільним, пружним і хрустким.

Як правильно смажити чебуреки?

Перед викладанням виробів сковорідка повинна бути достатньо підігрітою. Через кілька хвилин після нагрівання, потрібно налити олію, не менше ніж на 1,5-2 см і почекати, щоб вона розжарилася. Але це правило не стосується сковорідок з антипригарним покриттям, в них олію додають відразу, як тільки під нею розпалили вогонь, щоб не пошкодити покриття.

Далі варто викласти чебуреки на невеликій відстані один від одного на сковороді. Як правило поміститься 1-2 вироби, залежно від розмірів сковороди. Обсмажувати їх необхідно на середньому вогні по 5 хвилин з кожного боку до утворення золотистої, а не темно-коричневої скоринки. Темна скоринка говорить про те, що тісто пересмажене і буде досить твердим від довгого впливу на нього розпеченого масла.

Готові чебуреки дістають зі сковороди кулінарними щипцями чи шумівкою, але не протикають вилкою. Так треба робити, щоб не пошкодити тісто та не випустити смачну рідину з начинки. Заздалегідь простеліть паперовий рушник і спочатку викладайте на нього. Зайвий жир стіче і вбереться в папір, лише за кілька хвилин. Після цього можна подавати блюдо на стіл.

Рекомендується подавати чебуреки тільки гарячим, щоб усі могли відчути їхній справжній смак, хрускіт тіста та ніжність начинки.

Смачного!