Скільки варити заморожені пельмені

Приготування заморожених пельменів – це швидкий та зручний спосіб насолодитися цією стравою без необхідності витрачати багато часу на приготування. У цьому тексті ми розповімо вам, як правильно приготувати і скільки варити заморожені пельмені, щоб вони вийшли смачними і готовими до вживання.

Покроковий рецепт як і скільки варити заморожені пельмені

Крок 1: Підготуйте інгредієнти та обладнання

Перед тим, як розпочати приготування, переконайтеся, що у вас є всі необхідні інгредієнти та обладнання. Для цього вам знадобляться заморожені пельмені, каструля з кришкою, вода, сіль та ложка.

Крок 2: Налийте воду в каструлю та додайте сіль

Наповніть каструлю водою приблизно на 3/4 її об'єму і додайте трохи солі. Сіль допоможе покращити смак пельменів та забезпечить правильне кипіння води.

Крок 3: Доведіть воду до кипіння

Поставте каструлю на плиту та увімкніть вогонь. Доведіть воду до кипіння на середньому вогні.

Крок 4: Додати пельмені в киплячу воду

Коли вода закипить, помістіть заморожені пельмені у каструлю. Для кращого результату не варто переповнювати каструлю пельменями.

Рекомендується дотримуватись співвідношення 10-12 пельменів на 1 літр води.

Крок 5: Доведіть пельмені до готовності

Дайте пельменям вільно плавати у киплячій воді. Слідкуйте за процесом приготування, щоб пельмені не переварилися та не пригоріли.

Зазвичай, заморожені пельмені готуються приблизно 5-7 хвилин.

Крок 6: Відкиньте воду та подавайте на стіл

Коли пельмені готові, відкиньте воду через друшляк. Дайте пельменям трохи охолонути, потім викладіть на тарілку і подайте на стіл. Пельмені можна подавати із соусом, сметаною або просто з олією.

Ось і все тепер ви знаєте, як швидко і легко приготувати заморожені пельмені.