Українська домашня ковбаса, купати, чивапчичі, свинячі та курячі ковбаски у духовці

Як і скільки смажити в духовці домашню ковбасу українську, купати, свинячі та курячі ковбаски

Це питання цілком зрозуміле, коли починаєш готувати їжу за рецептом в духовці, потрібно обов'язково знати час приготування і температуру, при якій готуватиметься ця страва, адже на виході ви хочете отримати смачну та поживну страву, а не пересохлу або не дай бог, що повністю згоріла від високої температури.

 

Декілька способів приготування

Рецепт для лінивих передбачає взяти заморожену домашню українську ковбасу, купати, чивапчичі, свинячі та курячі ковбаски прямо з морозилки і викласти на лист або у форму для випікання, змащені олією. Потім відправити в розігріту до 180 градусів духовку ці домашні напівфабрикати, але не на 30-35 хвилин, як завжди, а на 10 хвилин довше, тобто час приготування має становити 40-45 хвилин. Курячі чивапчичі, купати та ковбаски можна починати перевіряти, приблизно на 10 хвилин раніше, ніж ковбаски зі змішаного чи свинячого, а також яловичого м'яса, тобто вже через 30-35 хвилин.

Класичний та традиційний рецепт приготування, зобов'язує зробити повне розморожування купатів, чивапчичі, домашньої української ковбаси, ковбасок свинячих і курячих. Зробити це можна з вечора, діставши їх з морозилки і переклавши в холодильник. Процес приготування передбачає, спочатку обсмажування їх на олії з двох сторін по п'ять хвилин, а вже потім, викладання на змащене маслом лист або у форму для випікання, з подальшою перевіркою для курячих виробів вже через 10 хвилин, а для змішаних з різних сортів м'яса , свинячі та яловичі вироби, через 15-20 хвилин після початку смаження в духовці.

 

Класика перевірки цієї страви на готовність

За класичною схемою перевірки на готовність, після зазначеного часу, потрібно проткнути загостреною сірником або зубочисткою страву, що готується в декількох місцях. При витіканні прозорої рідини його можна виймати з духовки, а злегка рожевий м'ясний сік говорить про те, що потрібна ще додаткова теплова обробка. Відповідно, потримайте в духовці до готовності ще як мінімум п'ять хвилин.

Більш просунутий спосіб, звичайно ж за допомогою термометра зі щупом, показання якого повинні бути в межах 70-72 градусів за Цельсієм, що говорить про його повну кулінарну готовність.

 

Не забудьте подати салати та гарнір до святкового столу

Таку смачну та ароматну страву розріжте на середні за величиною шматочки і подавайте до столу з різними домашніми напівфабрикатами, наприклад, картопляними зразами, голубцями, лазаньєю, фаршированим перцем, овочевими салатами, вареною картоплею, смачними гарнірами з рису чи гречки, різні соуси, які урізноманітнять ваш святковий обід або вечерю в колі родичів та друзів.

Смачного!